Książki
Oficyna Wydawnicza LIBERTON poleca Państwu następujące książki księdza Piotra Pawlukiewicza:

Kliknij tutajKazania Radiowe - tom 2
(2003-2009)

Rozważanie Drogi Krzyżowej
Trzy homilie na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

W Wielki Piątek 2008 roku na ulicach warszawskiej starówki odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej, Rozważania do poszczególnych stacji przygotował ks. Piotr Pawlukiewicz.
W rok od tamtego wydarzenia mamy zaszczyt przedstawić Państwu te treści uzupełnione o trzy homilie, jakie ks. Piotr wygłosił podczas liturgii Mszy świętych transmitowanych przez Polskie Radio z kościoła św. Krzyża w Warszawie, sprawowanych w dniu Zmartwychwstania Pańskiego.
Mamy nadzieję, że treści zawarte w tej pozycji staną się cenną pomocą w doświadczaniu tajemnicy Paschy, któa stanowi centrum dziejów odkupienia człowieka
.

Kliknij tutajPo co bierzmowanie ?

Kliknij tutajKazania Radiowe
1992 - 2002

Kliknij tutajDzieciom o mszy świętej.
W domu, w kościele, na katechezie

Kliknij tutajDzieciom o sakramencie pojednania.
W domu, w kościele, na katechezie

Kliknij tutajZ młodzieżą spokojnie o wolności

Kliknij tutajKliknij tutaj Z rodzicami spokojnie o młodzieży.
Z młodzieżą spokojnie o rodzicach

Kliknij tutajPorozmawiajmy spokojnie o księżach

Kliknij tutajPorozmawiajmy spokojnie o starości

Kliknij tutajPorozmawiajmy spokojnie o tych sprawach

Kliknij tutajBóg dobry aż tak? O Bożym miłosierdziu myśli kilka

Dostępne są również płyty CD:

Sex - poezja czy rzemiosło
cz. I

Sex - poezja czy rzemiosło
cz. II

Sex - poezja czy rzemiosło
cz. III
Ks. Piotr Pawlukiewicz - ukończył WMSD w Warszawie. Studiował m. in. teologię pastoralną w KUL, homiletykę w PAT w Krakowie i retorykę na UJ. Współpracuje z radiem "Józef" w Warszawie. Jest członkiem redakcji radiowej Mszy św. w kościele św. Krzyża w Warszawie, kapelanem kaplicy w Sejmie RP, wykładowcą homiletyki i duszpasterstwa rodzin w WMSD w Warszawie. Konferencja ukazała się wcześniej na kasecie magnetofonowej, pod takim samym tytułem. Kontynuacja konferencji pod takim samym tytułem, poświęcona w sposób szczególny zagadnieniu czystości przedmałżeńskiej i wspólnego mieszkania przed zawarciem związku małżeńskiego.

Kolejna część bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego  życia godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia "muzyki własnej duszy", by dostrzec piękno w sobie i w innych.

Konferencja zostałą nagrana 22 I 2009 r. w DA DĄB w Warszawie.